Arama  |  Anket Sonuçları  |  Site Haritası  |

Arama

Aranacak Kelime
18.12.2007
Tiroksin (T4) hormonu düzeyi ve tiroit uyarıcı hormon (TSH) düzeyi normal olan bazı hastalar halsizlik, kilo alma ve depresif ruh hali gibi...
18.12.2007
Fibromiyalji çoğu zaman polimiyaljia ile karıştırılmakla birlikte, fibromiyaljide enflamasyona ilişkin bir belirti yoktur...
18.12.2007
Beslenme bozukluklarının kilo kaybı gibi bazı özellikleri gözle görünür. Diğerleri psikolojiktir ve gözle görünmesi mümkün değildir.
17.01.2008
Yaşamın acı bir gerçeği, baş ağrılarının büyük bir bölümünün kadınlarda daha sık görülmesidir,
03.12.2008
Astım tedavisinde kullanılan ilaçlar üç ana gruba ayrılabilir: rahatlatıcılar, önleyiciler ve acil tedavi ilaçları.
07.12.2008
Sağlık uzmanları ve devlet yetkilileri, bizi daha çok spor yapmamız için sürekli olarak uyarmaktadırlar ama bunun sağlığımıza yararı olacağına dair yeterince kanıt var mıdır? Bu soruya verdiğimiz yanıt kesinlikle evet olur.
07.12.2008
Dolaşım sistemi ve akciğerlerin kaslara kanı ve oksijeni daha etkin ve verimli bir şekilde taşımasını saplayan egzersiz etkisi, zinde olmanın yalnızca bir boyutudur. Zindelikte meydana gelen bu değişiklikler bilimsel yollarla da ölçülebilir.
07.12.2008
Egzersizin etkileri kadınlar üzerinde de erkekler üzerinde de benzerdir ama kadınlar daha az yağ yakar. Güç egzersizlerine çok olumlu yanıt verir, kaslarını geliştirmeksizin güçlerini artırırlar.
07.12.2008
Yediklerimiz ve sporda kazandığımız başarılar birbirine bağlantılıdır. Herhangi bir spor dergisinin sayfalarını karıştırırsanız sizi başarıya ulaştıracağını garanti eden pek çok gıda maddesinin reklamını görürsünüz.
08.12.2008
On dokuzuncu yüzyılda hem Avrupa'da, hem de Amerika'da basit manipulasyon tedavileri kullanan çıkıkçılar çok ünlü olmuştur. Bu gözlemlere ve deneyimlere dayanarak ABD'de osteopati ve kiropratik yöntemleri geliştirilmiştir.
08.12.2008
eslenme tıbbı, bir kişinin beslenme alışkanlıklarını değiştirmek ve genellikle tablet veya şurup olarak ağızdan alınan vitamin ve mineral desteğinde bulunmaktan oluşur.
Ne tür rahatsızlıklarınız var?
Bu anketin sonuçları anket tamamlandıktan sonra yayınlanacaktır.

ana sayfam yap | sık kullanılanlara ekle | iletişim | kullanım şartları | site haritası
Bu sitede yer alan bilgi, belge ve resimler yazılı, görsel veya daha başka bir yöntemle çoğaltılamaz, tamamen ya da alıntı yapılarak kullanılamaz.